user_mobilelogo

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem

Kto sme

Sme úspešná slovenská spoločnosť so zameraním na projekčnú, výrobnú a dodávateľskú činnosť v oblasti automatizácie výrobných procesov.

Čo poskytujeme

Poskytujeme riešenia, počnúc konzultáciou a spracovaním návrhu, cez výrobu, montáž, kontroly, merania, uvedenie do prevádzky až po pozáručný servis a zabezpečovanie náhradných dielov. Základom pre nás je budovanie dlhodobých partnerských vzťahov so zákazníkmi.

Čo je pre nás dôležité

Je pre nás dôležité, aby každá požiadavka nášho zákazníka bola splnená v tej najlepšej kvalite, na vysokej technickej úrovni a absolútnej spoľahlivosti.

Naše poslanie

Našim poslaním je byť dôveryhodný obchodný partner, ktorý navrhuje inovatívne riešenia, dodržiava dohodnuté podmienky a svoje projekty vždy úspešne ukončuje.

Úlohou spoločnosti je neustále zvyšovanie kvality vo forme nadobúdania odborných znalostí a zručností, ktoré využívame pri vývoji nových produktov a zariadení a pri zefektívňovaní výrobných procesov.

Naša najväčšia devíza

Najväčšou našou devízou je profesionálny tím pracovníkov s bohatými skúsenosťami v oblasti automatizácie, ktorý je schopný realizovať požiadavky zákazníkov v stanovených termínoch a s garantovanou kvalitou. Ich profesionalita, nasadenie a flexibilita umožňujú rásť aj v podmienkach vysokej konkurencie v tejto oblasti.

Garancia kvality

Napriek tomu, že nás certifikácia systému manažérstva kvality ešte len čaká, už dnes sa riadime jej základnými pravidlami a náš systém manažérstva kvality garantuje kvalitu výrobkov na úrovni požadovaných štandardov ako DIN tak aj ISO.