user_mobilelogo

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem

Na slovenskom trhu aktívne pôsobí 75 755 podnikov v odvetví priemyselnej výroby a kritériám hodnotenia, ekonomického zdravia a dobrej platobnej morálke vyhovelo len 4,7 % výrobných podnikov (3 533).

Naša firma získala známku Spoľahlivý výrobný podnik 2018.

Pásový skladací dopravník pre STU - merania a aplikovaná informatikaKeď nás Slovenská Technická Univerzita v októbri 2018 oslovila s prosbou o diely na pásový dopravník, vedeli sme, že sa niečo chystá. Ústav automatizácie, merania a aplikovanej informatiky Strojnícka fakulta Slovenská technická univerzita v Bratislave, pripravovala pre študentov robotizované pracovisko, v ktorom im chýbal práve pásový dopravník.

Konkrétna požiadavka bola na dodávku komponentov ako sú napínací valec, pás, remenica, motor atď., z ktorého mali študenti sami poskladať dopravník.

Keďže vieme čo obnáša konštrukcia funkčného stroja, rozhodli sme sa podporiť tento zámer a dopravník sme na mieru navrhli a skonštruovali u nás v Automatica s r. o.

Milý študenti, želáme Vám veľa úspechov a mnoho nových nápadov pre Vaše projekty.

S úctou

Automatica s. r. o.

Prajeme Vám pekné prežitie vianočných sviatkov, Veľa šťastia a mnoho úspechov do Nového roku veľa lásky, radosti a splnených prianí. Vaša AUTOMATICA.

Firma AUTOMATICA, s.r.o. je vyhradnym zástupcom Švedskej firmy Tepro Machine & Pac System AB, ktorá je výrobcom vákuových uchopovačov značky UniGripper.

UniGripper ponúka širokú škálu štandardných vákuových uchopovačov. Tieto uchopovače sú vyrobené z  komponentov, ktoré sú bežne dostupne, čím sa dosahujú veľmi krátke dodacie lehoty a nízka cena.

Baliaca linka s priemyselným robotom určeným na paletizáciu výrobkov sa stáva vo výrobe samozrejmosťou.

Baliaca linka, ktorú Vám v nasledovných riadkoch predstavíme je niečím výnimočná. Rozlíšenie o aký typ výrobku sa jedná zabezpečuje kamera, ktorá je umiestnená priamo na ramene robota. Každý výrobok je rozpoznaný kamerou. Robot následne zvolí príslušný ukladací plán, ktorý je predom naprogramovaný.