user_mobilelogo

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Viac informácií nájdete tu.

Rozumiem

Pásový skladací dopravník pre STU - merania a aplikovaná informatikaKeď nás Slovenská Technická Univerzita v októbri 2018 oslovila s prosbou o diely na pásový dopravník, vedeli sme, že sa niečo chystá. Ústav automatizácie, merania a aplikovanej informatiky Strojnícka fakulta Slovenská technická univerzita v Bratislave, pripravovala pre študentov robotizované pracovisko, v ktorom im chýbal práve pásový dopravník.

Konkrétna požiadavka bola na dodávku komponentov ako sú napínací valec, pás, remenica, motor atď., z ktorého mali študenti sami poskladať dopravník.

Keďže vieme čo obnáša konštrukcia funkčného stroja, rozhodli sme sa podporiť tento zámer a dopravník sme na mieru navrhli a skonštruovali u nás v Automatica s r. o.

Milý študenti, želáme Vám veľa úspechov a mnoho nových nápadov pre Vaše projekty.

S úctou

Automatica s. r. o.

Prajeme Vám pekné prežitie vianočných sviatkov, Veľa šťastia a mnoho úspechov do Nového roku veľa lásky, radosti a splnených prianí. Vaša AUTOMATICA.

Firma AUTOMATICA, s.r.o. je vyhradnym zástupcom Švedskej firmy Tepro Machine & Pac System AB, ktorá je výrobcom vákuových uchopovačov značky UniGripper.

UniGripper ponúka širokú škálu štandardných vákuových uchopovačov. Tieto uchopovače sú vyrobené z  komponentov, ktoré sú bežne dostupne, čím sa dosahujú veľmi krátke dodacie lehoty a nízka cena.

Baliaca linka s priemyselným robotom určeným na paletizáciu výrobkov sa stáva vo výrobe samozrejmosťou.

Baliaca linka, ktorú Vám v nasledovných riadkoch predstavíme je niečím výnimočná. Rozlíšenie o aký typ výrobku sa jedná zabezpečuje kamera, ktorá je umiestnená priamo na ramene robota. Každý výrobok je rozpoznaný kamerou. Robot následne zvolí príslušný ukladací plán, ktorý je predom naprogramovaný.

Prajeme Vám krásne vianočné sviatky plné šťastia a pohody a do Nového roku veľa lásky, radosti a splnených prianí. Vaša AUTOMATICA.